Meist

Meie tegevuse eesmärk on inimeste ja organisatsioonide võimekuste kasvatamine, innovatsiooni ning originaalloomingu edendamine.

Seome arusaamise inimestest, protsessidest ja tehnoloogiatest. Väärtustame aega ning hoolime meid ümbritsevast keskkonnast.

Tahame tabada nähtuste tõelist olemust ja avardada mõistmist.

 

Teeme tööd ja tunneme olemisest rõõmu, pühendumusega

Kogemusest teame, et parimad tulemused sirguvad tõhusast kommunikatsioonist, autentsest olemisest ja teineteisest hoolimisest.

Me ei taha võistelda, vaid teha koostööd. Üheskoos suudame rohkem.

Oleme

Uuenduslikud

Loovad, mänglevad, julged, katsetavad. Sisemiselt arenevad, arengut välja paista laskvad, peegeldavad, inspireerivad. Läbistame mitmeid kihte, läheme süvitsi, jõuame tuumani, avardame mõistmist.

 

Paindlikud

Arvestame teistega, soodustame mõistmist, leiame ühisosa, soosime koostegutsemist. Seejuures oleme ise ja laseme teistel olla ehedalt iseolevad.

Tasakaalukad

Edendame tasakaalu ja hoiame keskkonda. Tuleme toime muutlike oludega, ei karda ebamäärasust. Hajutame segaduse, korrastame struktuuri, lisame ilu ja toome muutuse positiivses suunas. Ei kaota pead ega anna suhtluskvaliteedis kaose korral alla.

Pühendunud

Kõnnime tulemuste rajal. Teeme, mida lubame ja peame tähtaegadest kinni. Oleme asjatundlikud, arenevad, süsteemsed. Teame, mida teeme.