Hiroshi Toshiyori

“Minimalistlik delikatess.”

Screenshot 2021-09-02 at 12.07.50

Vaatenurk

Hiroshi kirjanduslik väljendusviis on napp, kuid sisult ja mõtteväljalt tihe. Jaluta koos Hiroshiga mööda sõnailma ja tundetasandikke, koge kaemusi ja kogu kogemusi. Teinekord on vaja vaid üht sõna, et leida tasakaal ja muuta olemine paremaks.

Hiroshi tekstid võimaldavad võtta väikeseid sõnaampse, justkui ainult sulle mõeldes valmistatud einet.

Mõni on ütelnud, et parim keskkond Hiroshi tekstide lugemiseks on vaikne koht või eraldatud ruum. Võta tekstid kaasa, leia oma koht, vali sobiv aeg, süvene ja koge ise tekstide mõju. Jaluta, liigu, mõtesta, erutu, kaasa kogemisse oma lugu, seo Hiroshi tekstid ning enda tunnetus ja kogemus kokku.

Hiroshi ütelused on kui verbaalne akupunktuur – tervendav, toniseeriv, tasakaalu loov. Loodusest inspireeritud ja looduse ning inimesega kooskõlas olev sõnaline harmoonia.

Hiroshi Taust

Taust

“Müstik, kulgeja, jälgija, otsija, leidja ja tundja. “

Hiroshi juured pärinevad Jaapanist, kuid tema olemus ja tunnetus ületavad keiserliku saareriigi piire. Sõnamaskid on rohked, stilistika omanäoliselt puhas ja minimalistlik, mitmemõõtmeliselt olemist puudutav.

Kombib oma kirjutistega ajatut välja, Ikigai kirkalt teadvustatuna, emmates wabi-sabi mõõdet. Kõnnib oma rännakutel Matsuo Bashō ja Saigyō jälgedes, valdab esoteerikat ja võitluskunste, on liikumises mõõdukalt jõuline, elastne ning painduv.

Tööd

Väärtusväljad (2021)

Vaata lähemalt...

Kirkus (2018)

Vaata lähemalt...

Soovid suhelda autoriga või saada lisainfot?