Hiroshi Toshiyori

“Mitte liiga valmis, mitte liiga lihtsalt
arusaadav. Piisavalt keeruline ja intrigeeriv.
Lakoonilisus on keskne.”

Screenshot 2021-09-02 at 12.07.50

Vaatenurk

Hiroshi kirjanduslik väljendusviis on napp, kuid sisult ja mõtteväljalt tihe. Kui sul on palju ütelda, kuid sõnu on vähe. Mõnikord on vaja vaid üht sõna, et muuta sinu tasakaal ja olemine paremaks. Jaluta koos minuga mööda sõnailma, tundetasandlikke, kaemusi.

Võta väikeseid ampse. Justkui ainult sulle mõeldes valmistatud einet.

Vaikus on (välja)kutse väljendamaks loomist ja loomust. Avaruse tunnetamine ja selles olemise tajumine on väga tähtis. Hea tulemus ei sünni punnitades. Jaluta, liigu, mõtesta, erutu, kaasa oma lugu ja kogemus.

Siruta välja. Keegi tuleb ja toob sõnumi, raamatu näol.

Mis saab edasi?

Lähed missioonile. Sul on ülesanne. Keset loodust on kõik kaunis. Imeline, Imetabane, fenomenaalselt tore. Kas teisiti saakski?

Hiroshi ütelused on kui verbaalne akupunktuur – tervendav, toniseeriv, tasakaalu loov. Loodusest inspireeritud ja looduse ning inimesega kooskõlas olev.

Hiroshi Taust

Taust

“Müstik, kulgeja, jälgija, otsija, leidja ja tundja. “

Hiroshi juured pärinevad Jaapanist, kuid tema olemus ja tunnetus ületavad keiserliku saareriigi piire. Sõnamaskid on rohked, stilistika omanäoliselt puhas ja minimalistlik, mitmemõõtmeliselt olemist puudutav.

Kombib oma kirjutistega ajatut välja, Ikigai kirkalt teadvustatuna, emmates wabi-sabi mõõdet. Kõnnib oma rännakutel Matsuo Bashō ja Saigyō jälgedes, valdab esoteerikat ja võitluskunste, on liikumises mõõdukalt jõuline, elastne ning painduv.

Tööd

Väärtusväljad (2021)

Vaata lähemalt...

Kirkus (2018)

Vaata lähemalt...

Soovid võtta autoriga ühendust?