Tagasi
Väärtusväljad

Väärtusväljad (2021)

“Maailm on keeruline. Kohati võid tunda end segaduses olevana.” Kes ei oleks kordki elus nii tundnud?

Kui sotsiaalsed piirangud kaovad, siis tekivad väljad, mis justkui vajavad tegutsedes täitmist. Kuidas talitada nii, et vanad vead ei korduks? Miski võiks olla kompassiks, majakaks, kalibreerimispunktiks. Kellel vanemad, kellel mets, kellel meri, muusika või taevas. Mõnel on raamat. Raamatut valides – vali pigem see! Hiroshi Toshiyori on sidunud kokku kümme lihtsat mõttepunkti, mille abil enese- ja maailmatunnetust teravdada. Võta lugeda – koonda oma meeled, astu edasi, sammhaaval!

Detailid

  • Ilmumisaasta: 2021
  • Kategooria: luule
  • Keel: eesti
  • Kirjastaja: KEHA360 OÜ
  • Formaat: ePub, PDF

Faili kasutamine lugemisseadmes

Ostu korral saad kaasa teose pdf- ja epub-formaadis. Sõltuvalt Sinu kasutatavast seadmest on Sul vaja failide lugemiseks lisatarkvara.
Pdf-failide puhul soovitame seadmete üleselt Adobe Acrobat Readerit. Laua- ja sülearvutites soovitame lugeda meie teoseid pdf-formaadis. Epubi lugemiseks Androidis soovitame Google Play raamatud, Apples Apple Books rakendust.
E-lugerid ei pruugi kuvada meie loodud epubi faili sisu korrektselt, kuna kasutame digitaalsetes teostes pilte jt graafilisi elemente. Me ei vastuta e-lugerite failide sisu kuvamise, e-lugerite jaoks teisendatud failide ega teisendamise tarkvara kvaliteedi eest.