Tagasi
Sihtpunkt Teleateljee

Sihtpunkt Teleateljee (2019)

“Sihtpunkt Teleateljee” on sõnaline lõkspind, kuhu koonduvad kokku ajaloovaate kiirtekimbust elektrooniliste nähtuste tekkeimpulsid ja vormingud. Teoses sisalduvad neli vektorit: 1.Bioloogiline ja füüsiline – isikud, profiilid, geneetika ja mateeria; 2.Sotsiaalne ja ajalooline – sotsiaalne rütmika, rühmahoovused, infoühiskonna alged; 3.Tehniline – lambid, transistorid, mikroskeemid; 4.Hingeline – siseruum, tunnete ja tajude tasand. Tulemusena jõutakse väga lähedale kosmilise konstandi paradoksi lahendusele. Kõik teoses kirjeldatud lood on juhtunud päriselt.

Detailid

  • Ilmumisaasta: 2019 / 2021
  • Kirjastaja: KEHA360 OÜ
  • Keel: eesti
  • Kategooria: luule

Faili kasutamine lugemisseadmes

Ostu korral saad kaasa teose pdf- ja epub-formaadis. Sõltuvalt Sinu kasutatavast seadmest on Sul vaja failide lugemiseks lisatarkvara.
Pdf-failide puhul soovitame seadmete üleselt Adobe Acrobat Readerit. Laua- ja sülearvutites soovitame lugeda meie teoseid pdf-formaadis. Epubi lugemiseks Androidis soovitame Google Play raamatud, Apples Apple Books rakendust.
E-lugerid ei pruugi kuvada meie loodud epubi faili sisu korrektselt, kuna kasutame digitaalsetes teostes pilte jt graafilisi elemente. Me ei vastuta e-lugerite failide sisu kuvamise, e-lugerite jaoks teisendatud failide ega teisendamise tarkvara kvaliteedi eest.